O nas

Jesteśmy angielską firmą, która prowadząc portal nekropolia.eu, pomaga dzielić się wspomnieniami o tych, którzy od nas odeszli. Umożliwiamy okazywanie szacunku i utrwalanie pamięci o nich, kojąc ból po ich stracie.

Niezależnie od tego, czy są Państwo z Gdańska, a teraz mieszkają w Warszawie; bądź urodzili się Państwo w Lublinie, a teraz pracują w Londynie; nekropolia.eu jest miejscem gdzie mogą Państwo wyrazić szacunek dla zmarłych członków rodziny bądź znajomych, których kochaliście i ceniliście.

W poszukiwaniu nazwisk bliskich osób, mogą Państwo przeszukiwać nekrologi, kondolencje i podziękowania ze 140 gazet regionalnych i tygodników lokalnych z całej Polski.

W przyszłość, chcielibyśmy Państwu ułatwić zamawianie publikacji nekrologu lub kondolencji, które miałyby ukazać się w Państwa ulubionej gazecie i na jej stronie internetowej, poprzez formularz na naszej stronie.

Chcąc nieustannie rozwijać nasz serwis, chcielibyśmy poznać Państwa opinie. Uwagi dotyczące strony i jej dalszego rozwoju, proszę przesyłać na: .